Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze STOPKA
R E K L A M A
    Zaloguj się
 
Stopka
»
»
»
»
»
»
»
»
»
Książki
Autorzy
Publikuj u nas
Szukaj
Stopnik 2017
Minifotoreportaż ze spotkania z Andrzejem Strumiłłą
DG / 11:00:56, 10.07.2012 r.   drukowanie
Wczorajsze spotkanie z prof. Andrzejem Strumiłłą – cenionym malarzem, fotografem i pisarzem – zostanie wszystkim obecnym długo w pamięci. Kto nie był, niech żałuje.

Grafik z werwą opowiadał o swojej drodze artystycznej, a także o ludziach, podróżach i wydarzeniach historycznych, które miały na nią wpływ. W tym kontekście nawiązał do korespondencji sztuk, inspiracji międzykulturowych (np. Chiny, Wietnam, Japonia, Turcja) oraz znaczenia przyrody w formowaniu się jego osobowości. Salwy śmiechu wywołała anegdota o niedźwiedziu, ale takich dykteryjek było więcej.

Andrzej Strumiłło opowiadał m.in. o swoich książkach, gdyż spotkanie było połączone z ich promocją i sprzedażą (np. dziennik „Factum est” i „Ja. Poezje wybrane”). Zainteresowani zdobyli autograf.

Organizatorem inicjatywy było Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka”, łomżyński Regionalny Ośrodek Kultury i suwalskie Stowarzyszenie „Nad Czarną Hańczą”.

Poniżej krótki fotoreportaż:

Top 5
Linki: tania ksi‘żka  księgarnia internetowa  policealne studium farmaceutyczne  technik farmacji  filologia  ekonomia  rzekuń  tanie ksi‘żki  joomla bip  katalog
Gen: 0.070s Projekt techniczny i wykonanie serwisu: Tomasz Majewski informacja o cookies    statystyki www stat.pl