Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze STOPKA
R E K L A M A
    Zaloguj się
 
Stopka
»
»
»
»
»
»
»
»
»
Książki
Autorzy
Publikuj u nas
Szukaj
Stopnik 2018
"Stopkowe" nowości wydawnicze
DG / 15:35:34, 15.12.2010 r.   drukowanie
Pogoda ostatnio nie nastraja optymistycznie, ale na „zimowe smutki” jest lekarstwo! Oficyna Wydawnicza STOPKA właśnie przygotowała kilka nowości na poprawę nastroju:

Skarbczyk  Zygmunta Glogera przedstawiamy w pierwszej kolejności. Ukazuje on cieplejsze oblicze poważanego etnografa, który zgromadził i odkurzył skarby – zabawy, gry, zagadki, żarty i przypowieści znane w epoce staropolskiej.

Pokuszenie historyczne profesora Janusza Tazbira zadowoli nawet najwybredniejszych czytelników – tak naprawdę to do nich jest adresowane. Do tych, którzy lubią porozmyślać...

Z kolei Prawda i fałsz ucieszy wszystkich entuzjastów eseistycznej Serii Glogerowskiej. To już piętnasty tom, jednak na pewno nie ostatni.

I jeszcze jedna dobra wiadomość: wybór wierszy Andrzeja Strumiłły Ja. Poezje wybrane jest teraz dostępny w trzech wersjach – samodzielnie, razem z płytą CD i odrębnie jako audiobook. Czyta sam autor!

Publikacje dostępne są w „stopkowej” księgarni internetowej i w dobrych księgarniach.

$Skarbczyk. Gry, zabawy, żarty i przypowieści$ $http://www.stopkapress.com.pl/opis,54,163.html$ $Prawda i fałsz. O polskiej chwale i wstydzie$ $Ja. Poezje wybrane$
Top 5
Polska po latach niewoli
Polska po latach niewoli
Cena: 30,00 zł
Gen: 0.013s Projekt techniczny i wykonanie serwisu: Tomasz Majewski informacja o cookies